Agencja copywriterska sierpień 2021

13.08.2021, 14:28 0 komentarzy
Agencja copywriterska sierpień 2021

Obecnie, strony internetowe są niczym innym jak wizytówką danej firmy, dlatego warto umieszczać na niej treści najwyższej jakości. Jeśli mowa o treściach, z pomocą najczęściej przychodzi copywriter, oraz jego umiejętność redagowania interesujących i wartościowych tekstów. Głównym zadaniem każdego copywritera jest stworzenie tekstów, które będą zgodne z zasadami, jakimi rządzi się content marketing oraz jak najdłużej utrzymać uwagę potencjalnego klienta. Textbookers to platforma, przygotowana właśnie dla osób, które potrzebują tekstów o wysokiej jakości, a także błyskawicznej realizacji zleceń.

Przez ostatnich kilka lat, zapotrzebowanie na usługi z zakresu copywriting online zaczęło wzrastać. Nie ma co się dziwić, skoro niemalże każdego dnia pojawiają się nowe strony internetowe, które potrzebują treści. Przez to te większe i mniejsze firmy, decydują się na zlecenie tego zadania copywriterowi, który napisze dla nich zarówno teksty marketingowe lub też specjalnie zoptymalizowane teksty pozycjonerskie. Textbookers jest platformą stworzoną z myślą o przedsiębiorcach, którzy poszukują zaufanego copywritera, który przygotuje teksty wysokiej jakości.

Copywriter oferta na portalu Textbookers, jest dostosowana do potrzeb klienta, ponieważ dostępnych jest aż 6 rodzajów tekstów. Są to teksty specjalistyczne, teksty tematyczne oraz opisy produktów, które są poprawne gramatycznie i językowo, w języku, w którym są napisane. W ofercie są również teksty preclowe, teksty zapleczowe oraz opisy do katalogów które pisze kompetentny copywriter SEO.

Zlecenia na portalu realizowane są w aż trzech językach, w języku polskim, angielskim oraz niemieckim. Cena za teksty tworzone przez pisarzy zatrudnianych przez portal jest optymalna, a cały copywriting cennik jest przejrzysty i dokładnie sprecyzowany. Klient sam decyduje o długości tekstu oraz o użyciu fraz i ilości ich powtórzeń. Bardzo wygodną formą doładowań konta są punkty, odpowiadające konkretnym kwotom. Copywriter cennik określa ilość punktów za 100 oraz 1000 znaków bez spacji, dlatego też klient może obliczyć, jak dużo punktów będzie musiał przeznaczyć na zlecenie interesującego go tekstu. Jeżeli z jakichś powodów, klient zdecyduje, że zlecenie nie jest wykonane poprawnie, może je odesłać do poprawy. Obecnie na rynku zleceń dla copywriterów, jest to jedna z najciekawszych ofert, dotyczących tworzenia unikalnych treści na strony internetowe.

teksty seo www.agencja-copywriterska.icu

Textbookers znany jest z tego, że teksty są zawsze na czas, na dodatek są one całkowicie oryginalne oraz zgodne z oczekiwaniem klienta. Portal ten został stworzony z myślą o osobach, które oczekują, że ich teksty zostaną napisane szybko oraz według zasad content marketingu. Dodatkowo, każdy copywriter freelancer może zacząć tutaj pracę, w wolnym czasie realizując teksty i otrzymując za to dogodne wynagrodzenie. Dlatego portal Textbookers jest idealnym miejscem dla osób, które chcą realizować się jako copywriter oraz dla osób, które poszukują wysokiej jakości tekstów.