Copywriter sierpień 2021

13.08.2021, 14:01 0 komentarzy
Copywriter sierpień 2021

Żyjemy w czasach, kiedy strona internetowa jest traktowana jako wizytówka dla firmy, dlatego tak ważne jest, żeby umieszczone na niej treści były jak najwyższej jakości. Jeśli mowa o treściach, z pomocą najczęściej przychodzi copywriter, który doskonale wie jak zredagować wartościowy oraz ciekawy tekst. Jego pierwszym i najważniejszym zadaniem jest stworzyć tekst, który będzie zgodny z zasadami content marketingu a także przyciągnąć i utrzymać uwagę czytelnika. Textbookers to platforma, przygotowana właśnie dla osób, które potrzebują tekstów o wysokiej jakości, a także błyskawicznej realizacji zleceń.

Rozwój internetu sprawił, że rozrasta się copywriting online oraz zapotrzebowanie na niego. Nic w tym dziwnego, skoro właściwie każdego dnia tworzone są nowe strony internetowe, które potrzebują dobrych i wartościowych treści. Dlatego też, zarówno mniejsze jak i większe firmy, decydują się na zlecenie tego zadania copywriterowi, który napisze dla nich zarówno teksty marketingowe lub też specjalnie zoptymalizowane teksty pozycjonerskie. Textbookers jest to wygodna platforma stworzona właśnie z myślą o przedsiębiorcach, którzy poszukują doświadczonego copywritera, który sprawnie napisze wysoko jakościowe teksty, nawet w przeciągu 48 godzin.

Copywriter oferta jest dostosowana do potrzeb klienta, ponieważ na stronie oferowanych jest aż 6 rodzajów tekstów. Są to teksty specjalistyczne, teksty tematyczne oraz opisy produktów, które są w pełni poprawne gramatycznie oraz językowo, w zależności od języka w którym są redagowane. W ofercie można znaleźć również teksty zapleczowe, teksty preclowe, a także opisy do katalogów, które pisze doświadczony copywriter SEO.

Na Textbookersie, copywriterzy tworzą teksty w aż trzech językach, w języku angielskim, polskim oraz niemieckim. Cena za teksty tworzone przez pisarzy zatrudnianych przez portal jest optymalna, a cały copywriting cennik jest przejrzysty i dokładnie sprecyzowany. Klient bez problemu może sam zdecydować o długości tekstu, doborze fraz oraz ilości ich powtórzeń. Przystępną formą doładowania konta są punkty, które odpowiadają konkretnym kwotom. Copywriter cennik określa ilość punktów za 100 oraz 1000 znaków bez spacji, dlatego klient może bez problemu obliczyć, jak dużo punktów będzie go kosztowało dane zlecenie. Jeśli okaże się, że treść nie do końca odpowiada wymaganiom klienta, ma on całkowite prawo do odesłania go do poprawy. W tym momencie na rynku zleceń dla copywriterów, jest to jedna z najciekawszych ofert, dotyczących tworzenia profesjonalnych tekstów.

copywriter.icu

Textbookers.com to serwis znany głównie z tego, że teksty pisane przez cały sztab copywriterów, którzy wykonują zlecenia na czas, na dodatek są one całkowicie oryginalne oraz zgodne z oczekiwaniem klienta. Portal został zaprojektowany dla osób, które chcą, żeby teksty były napisane szybko oraz zgodnie z zasadami content marketingu. Copywriter freelancer poszukujący pracy, może zacząć pisać na portalu, realizując teksty o różnej tematyce, otrzymując za to korzystne wynagrodzenie. Textbookers jest świetnym miejscem dla osób, które chcą się sprawdzić jako copywriter oraz dla osób, które chcą otrzymać teksty wysokiej jakości na swoją stronę www.