Technology Technology

Podział konta z bliskimi znajomymi stanie się zdecydowanie bardziej skomplikowane! Nadchodzi nowy system weryfikacyjny w Netfliksie.

08.06.2021, 14:21 0 komentarzy
Podział konta z bliskimi znajomymi stanie się zdecydowanie bardziej skomplikowane! Nadchodzi nowy system weryfikacyjny w Netfliksie.

Coraz bardziej niespokojni stają się wielbiciele filmowych ekranizacji a także seriali, ponieważ ze świata Internetu nadchodzą kiepskie wiadomości. Nazywana jako Netflix platforma internetowa z VOD rozmyśla nad tym aby zakazać swoim płatnikom dzielenie kont. Była to do tego momentu strasznie komfortowa i niezwykle rozpoznawalna możliwość. Za pojedynczy abonament opłatę pokrywa bardzo dużo klientów i mają możliwość oni zamieszkiwać w różnych miejscach. Platforma internetowa VOD Netflix na szczęście nie ogłosiła dogłębnego zakazu dzielenia kont, jednak zdecydowała utworzyć pewne uwikłanie. Strona internetowa z VOD Netflix planuje to żeby przystopować rozdzielenie kont klientom, którzy nie pomieszkują w jednym pomieszczeniu. Pojawiać się będzie obwieszczenie na ekranie telewizora, które wymusi na abonamencie zatwierdzenie tego, iż to on jest właścicielem głównym. Potentat w otoczeniu internetowych serwisów VOD zamierza przesłać weryfikacyjny ciąg liczb na podany adres lub telefoniczny numer. W przypadku jak ten osoby korzystające z konta powinni mieć świadomość tego, iż wystąpią przeobrażania podczas korzystania z strony internetowej VOD Netflix.

Zostaw komentarz