Sunrise Festival 2018

02.09.2018, 15:23 0 komentarzy
Sunrise Festival 2018

Sunrise Festival bardzo często określany jest "polskim tomorrowlandem" i nie dzieje się tak bez powodu. Sunrise to jedna z większych i popularniejszych muzycznych imprez w Polsce. Do tego roku odbywał się w Kołobrzeskim Amfiteatrze, który zmieniał się na trzy dni w światową stolicę muzyki elektronicznej.

Jeden z najbardziej znanych elektronicznych festiwali w Polsce kusi fanów nie tylko wyjątkowym line-upem, który składa się z najlepszych polskich i światowych DJ'jów, ale także mnogością efektów wizualnych i efektów specjalnych, które wprawiają w zachwyt między innymi kolorami czy dopracowanymi do perfekcji szczegółami.

Historia festiwalu sięga początku lat 90, ale oficjalnie pierwszy Sunrise Festival odbył się w 2004 roku. Od dłuższego czasu RMF Maxxx obejmuje patronat medialny nad Sunrise'em, prowadząc transmisję koncertów dając możliwość posłuchania utalentowanych DJ'ów ludziom zainteresowanym muzyką elektroniczną płynącą z Kołobrzegu.

Sunrise Festival 2018 zapisał się na kartach historii jako ostatni organizowany Sunrise w Kołobrzeskim Amfiteatrze. Swój romans z tym nadmorskim miastem zakończył jednak z wielką pompą. Postawione zostały trzy wspaniałe sceny, na których zagrali najwybitniejsi przedstawiciele muzyki elektronicznej. W 2018 roku pojawili się między innymi: Don Diablo, Throttle, Robin Schultz, Eric Prydz, Armin Van Buuren, Martin Solveig, Disciples, Oliver Heldens, Dj Snake czy Timmy Trumpet. Nie zdziwiło więc nikogo to, że bilety wstępu na sobotni dzień festiwalu rozeszły się oka mgnieniu.

Możesz mieć pewność: Sunrise Festival to miejsce niezwykłe, które warto odwiedzić kolekcjonując wspomnienia.

Tagi:

Zostaw komentarz