Wiadomo już kogo zobaczymy w Domu Modelek w Top Model!

24.09.2020, 15:05 0 komentarzy
Wiadomo już kogo zobaczymy w Domu Modelek w Top Model!

Program TVN o chwytliwej nazwie Top Model to z całą pewnością stały punkt jesiennej ramówki stacji, w którym uczestnicy konkurują o tytuł Next Top Model. Przepisem na sukces jest Joanna Krupa a także znane jury, które gromadzi przed telewizorami dziesiątki, a nawet setki tysięcy widzów. Dodatkowo można zobaczyć sporo znanych figur w świecie mody, jak chociażby redaktorki pism, rozpoznawalne modelki i fotografowie światowej sławy.

W tym sezonie o miano Top Model walczyć będzie 14 uczestników, wśród których znalazły się również osoby ze złotym i srebrnym biletem. Bilet w kolorze złota przyznawany jest przez jurorów osobie, której predyspozycje do stania się modelką lub modelem są największe, w skutek czego ten uczestnik bezpośrednio wchodzi do domu Top Model. Z kolei bilet w kolorze srebra jest oceną użytkowników Internetu, którzy oddali głos swojego ulubieńca, który nie musi pojawić się na etapie castingów i natychmiast trafi na bootcamp, czyli kolejny etap.

Jakie jest założenie programu Top Model?

Program oferuje nie tylko pojawienia się w świecie profesjonalnego modelingu, a także pierwszych kroków i rozwój swojego portfolio, dlatego w każdej edycji zgłoszenia wysyła mnóstwo zainteresowanych osób. Co tydzień uczestnicy muszą wykonać różnego rodzaju zadania, które mają być sprawdzianem tego, czy uda im się odnaleźć w w świecie mody pełnym wyzwań. Sędziowie oceniają ich zmagania i decydują o tym, który uczestnik odpada w danym odcinku. Dana jest jeszcze opcja powrócenia do programu po wyeliminowaniu, dzięki interwencji Michała Piróga, który czuwa zza kulis, służąc wsparciem i pocieszeniem dla uczestników. Główną nagrodą jest zawarcie kontraktu z agencją modeli a do tego okładka dla jednego z czołowych polskich miesięczników "Glamour". Podczas najnowszego sezonu również dowiemy się, kto stanie się kolejnym zwycięzcą programu. O wygraną konkuruje wiele ciekawych zawodników, dlatego z pewnością warto będzie śledzić kolejne odcinki.

Tagi:

Zostaw komentarz