Technology

Wyśmienita drużyna szwajcarska zaliczyła awans do 1/4 finału turnieju Mistrzostw Europy 2020! Francja została pokonana i nie uda jej się wygrać tytułu mistrzów Europy!

30.06.2021, 16:37 0 komentarzy
Wyśmienita drużyna szwajcarska zaliczyła awans do 1/4 finału turnieju Mistrzostw Europy 2020! Francja została pokonana i nie uda jej się wygrać tytułu mistrzów Europy!

Wielbiciele piłki nożnej byli obserwatorami genialnego widowiska na stadionie w Rumunii na wieczór poniedziałkowy. Niezbyt dużo osób oczekiwało tego, że spotkanie pomiędzy kadrą narodową Francji, a kadrą Szwajcarii zagwarantuje aż tak dużo niesamowitych odczuć. Dopiero po konkursie rzutów karny zobaczyć mogliśmy triumfatora starcia, a zawodnicy dwóch kadr prezentowali się dobrze. Pierwsi gola strzelili zawodnicy szwajcarskiej kadry narodowej, lecz zawodnicy narodowej drużyny Francji wyśmienicie zaczęli odsłonę numer dwa, w której 2 gole zaliczył Benzema. Wydawać się mogło, iż jakiekolwiek emocje w tym meczu właśnie skończyły się, gdy na trzy do jednego gola zdobył Pogba Paul. Gracze szwajcarskiej kadry narodowej nie zamierzali jednak odpuścić i niespodziewanie zdołali doprowadzić do wyniku remisowego. Główny sędzia tego spotkania nie miał wyjścia i był zmuszony zaprosić graczy na dodatkowe trzydzieści minut meczu. O rezultacie spotkania zdecydować musiały strzały z 11 metrów, ponieważ dodatkowy czas meczu również nie dał nam ostatecznego rozstrzygnięcia. Kadra szwajcarska okazała się nieco lepsza podczas konkursu jedenastek i zwyciężyła rezultatem pięć do czterech. Gracze szwajcarskiej kadry narodowej będą rywalizować z drużyną Hiszpanii w ćwierćfinałowym pojedynku.

Zostaw komentarz