Technology

Zespół Danii w dalszym ciągu może mieć nadzieję na podniesienie mistrzowskiego pucharu na Euro 2020! Podopieczni szkoleniowca Hjulmanda zdetronizowali kadrę Czech i tym samym wywalczyli awans do grona półfinalistów!

05.07.2021, 11:32 0 komentarzy

Duńscy gracze nawet przez chwilę nie zamierzają się zatrzymać. Dla nich trwające w tym momencie Starego Kontynentu mistrzostwa się zaczęły naprawdę fatalnie i wydawać się mogło, że szybko wyrzuceni zostaną z turnieju. Bój z rosyjskim zespołem, który zapewnił zawodnikom Danii promocję do 1/8 finału nadszedł po dwóch naprawdę zaciętych pojedynkach. Od tego momentu zaczął się marsz zawodników zespołu Danii po ponowne znakomite rozstrzygnięcia. Narodowa kadra Czech, która też bardzo dobrze poczynała sobie w trakcie tych mistrzostw była rywalem duńskiej drużyny w spotkaniu ćwierćfinałowym. Bardzo dobrze pamiętać o tym, że to było wyrównane starcie i oba zespoły prezentowały się świetnie. Awans wywalczyć mogła wyłącznie jedna ekipa do finałowej czwórki i w tym przypadku delikatnie lepsza się okazała duńska kadra narodowa. Zawodnicy drużyny Danii wywalczyli wygraną wynikiem 2 do 1 i przypieczętowali promocję do grona półfinalistów. Będą grać w w starciu 1/2 finału z angielską narodową kadrą, która świetnie sobie radę dała z kadrą narodową Ukrainy, gromiąc ją rezultatem 4 do 0.