Technology

Bardzo dobre starcie na inaugurację rozgrywek PKO Ekstraklasy! Pięć goli i wygrana Rakowa Częstochowa nad zawodnikami Piasta z Gliwic!

25.07.2021, 16:54 0 komentarzy
Bardzo dobre starcie na inaugurację rozgrywek PKO Ekstraklasy! Pięć goli i wygrana Rakowa Częstochowa nad zawodnikami Piasta z Gliwic!

Piłkarscy fani otrzymali szansę aby podziwiać emocjonujące widowisko na murawie w Gliwicach. Miejscowa drużyna gliwickiego Piasta w niedziele podejmowała na własnym obiekcie graczy Rakowa Częstochowa. Było to niezwykle potężne zestawienie jak na inauguracyjną rundę nowej odsłony polskich zmagań piłkarskich i dobrze to podkreślić. Każdy fan piłkarski z naszego kraju bez wątpienia był ukontentowany z podziwiania tego meczu. Rozsądnie to zrozumieć, iż oba zespoły były naprawdę blisko triumfu, a w trakcie starcia mieliśmy szansę zobaczyć 5 bramek. W ostatecznym rozrachunku to zawodnicy ekipy wicemistrza polskiej ligi mogli się radować z premierowej wygranej w świeżo rozpoczętym sezonie polskiej Ekstraklasy. Zawodnicy Piasta odnotowali przegraną rezultatem dwa do trzech i na pierwszy triumf będą musieli wyczekiwać chociaż do przyszłego tygodnia. Za tydzień ich przeciwnikami będą zawodnicy Stali z Mielca. z pełnym przekonaniem Gracze selekcjonera Fornalika Waldemara będą chcieli się zrehabilitować po przegranej w premierowej kolejce następnego sezonu polskiej Ekstraklasy.

Zostaw komentarz