Technology

Najlepsze okna Szczecin lipiec 2021

31.07.2021, 12:56 0 komentarzy
Najlepsze okna Szczecin lipiec 2021

Okna Szczecin

Kim jesteśmy?


Firmato jedna z najlepszych lokalnych firm zajmujących się sprzedażą, montażem i naprawą okien, drzwi i dachów. Wieloletnie doświadczenie w branży objawia się w pełnym profesjonalizmem, dotrzymywaniem czasu realizacji zleceń i ogromną dbałością o szczegóły zleceń. Gwarantujemy satysfakcję i zadowolenie z oferowanego przez nas zakresu profesjonalnych usług. Najlepsi specjaliści dokonują także profesjonalnej wyceny i doradzają w technicznym i estetycznym zakresie usług. Dostaną Państwo dokładną wycenę i pomiar wliczone w koszt usługi.


Poza trzema głównymi filarami usług firmy (okna, drzwi i dachy), zajmujemy się również wymianą okuć okiennych i drzwiowych, sprzedażą i montażem rolet zewnętrznych, konserwacją okien, wykonywaniem elewacji i dociepleń budynków, wymianą uszczelek i klamek, montażem nawietrzaków, naprawą monobloków oraz oferujemy usługi dekarskie i ciesielskie


Od lat współpracujemy nie tylko z prywatnymi klientami, ale również z firmami, ciągle poszerzając grono zadowolonych klientów. Dzięki naszej bogatej ofercie, nawet najbardziej wymagający klienci znajdą dla siebie idealne rozwiązania techniczne i wizualne.


Współpracujemy tylko z najlepszymi na rynku firmami takimi jak Porta Drzwi, Wikęd, Blachy Pruszyński oraz Budmat. W naszej bogatej ofercie drzwi można znaleźć wiele rodzajów drzwi wewnętrznych, zewnętrznych, jedno oraz dwuskrzydłowych, pokojowych i klatkowych. Oferujemy również okna o różnych walorach estetycznych, ale każdy nasz produkt cechuje ponadprzeciętna izolacja, innowacyjne rozwiązania funkcjonalne i ponadprzeciętna użyteczność. Nasze dachy dostępne są w dużej gamie kolorystycznej i w dużej ilości rodzajów blachodachówek.


Nasze usługi charakteryzuje korzystny stosunek jakości do ceny. Gwarantujemy, że nasze produkty są na każdą kieszeń. Serdecznie zapraszamy Państwa do przyjrzenia się ofercie firmy Martex oraz do skontaktowania się z naszymi ekspertami, którzy chętnie zajmą się doradztwem przy wyborze najlepszego rozwiązania. Obsługujemy klientów na terenie całego województwa zachodniopomorskiego.


www.okna-szczecin.szczecinvip.pl


Zaufaj specjalistom w dziedzinie montażu, sprzedaży i naprawy dachów, okien i drzwi. Nie zawiedziemy!

Zostaw komentarz