Technology

Okaz bardzo słabej formy Legii w Ekstraklasie! Górnik z Zabrza pokonał zawodników stołecznej drużyny wynikiem 1:0!

22.11.2021, 11:09 0 komentarzy

Bez cienia wątpliwości w obecnie trwającym sezonie polskiej ligi Legia z Warszawy prezentuje się kiepsko. Rozsądnie mieć to na uwadze, że gracze warszawskiej Legii to aktualni mistrzowie polskich rozgrywek, a w tej chwili zajmują pozycję w strefie spadkowej. Spotkanie z Górnikiem Zabrze miało w końcu ukrócić tragiczną serię piłkarzy Legii, jednak i w tym przypadku zabrakło umiejętności do tego, aby wywalczyć komplet punktów. Od pierwszych minut pojedynku zawodnicy Górnika wyglądali na bardzo dobrze przygotowanych i podczas pierwszej części warszawska Legia nie umiała stawić im czoła. Piłkarze Górnika Zabrze po pierwszej połowie tego pojedynku wygrywali wynikiem 2 do 0 i wszystko wskazywało na to, że to będzie następna z kolei strata punktów mistrza polskich rozgrywek. Lecz na początku następnej odsłony meczu piłkarze Legii Warszawa ruszyli do ataku i zdołali doprowadzić do remisowego wyniku. W ten sposób wielbiciele piłkarscy zgromadzeni na obiekcie mogli liczyć na duże emocje w ostatnich minutach tego spotkania.

I de facto końcowe minuty starcia były niesamowicie fascynujące. Głównie w następstwie dyspozycji piłkarzy Górnika Zabrze, którzy w końcowym rozrachunku zwyciężyli ten pojedynek. Gola dającego triumf ustrzelił w ostatniej minucie doliczonego czasu gry Kubica, który zdołał wykorzystać bardzo dobre podanie od Erika Janzy. Swoje pierwsze trafienie po przenosinach do naszej ligi ustrzelił mistrz świata z 2014 roku, czyli Podolski Lukas i trzeba mieć to na uwadze. była to wyjątkowa chwila dla tego piłkarze i nie ma co do tego wątpliwości. Natomiast Legia z Warszawy poniosła klęskę 7 mecz pod rząd i w tej chwili znajduje się na pozycji 17. w ligowej tabeli. Trzeba wziąć pod uwagę to, iż jest to niesamowicie przeciętny wynik, jak na aktualnego mistrza ligi polskiej. Jeśli Legia Warszawa w dalszym ciągu ma ambicje pozostać w Ekstraklasie to jej gracze muszą wrócić do odpowiedniej dyspozycji. W przeciwnym wypadku mistrz Polski zaskakująco spadnie do niższej ligi.