Technology

Polscy gracze mierzyć się będą z kadrą narodową Rosji w półfinałowej rywalizacji baraży! Polska drużyna poznała już rywala w walce o kwalifikację do mistrzostw świata!

28.11.2021, 13:30 0 komentarzy
Polscy gracze mierzyć się będą z kadrą narodową Rosji w półfinałowej rywalizacji baraży! Polska drużyna poznała już rywala w walce o kwalifikację do mistrzostw świata!

Nie ma wątpliwości co do tego, iż decydująca prosta zmagań kwalifikacyjnych do mundialu w wykonaniu drużyny polskiej była bardzo kiepska. Ostatecznie polscy reprezentanci byli w stanie zapewnić sobie występ w barażowych zmaganiach, jednakże z za dużą arogancją przystąpili do pojedynku z węgierskim narodowym zespołem. Porażki nie udało się uniknąć i z tego powodu nie mogliśmy być rozstawieni w trakcie losowania barażowych par. Jednak mieliśmy szczęście i udało nam się trafić na stosunkowo nie trudną barażową ścieżkę. Rosyjska reprezentacja narodowa, która na ostatnich światowych mistrzostwach zdołała awansować aż do czołowej ósemki okazała się Pierwszym przeciwnikiem polskich graczy. Dla piłkarzy szkoleniowca Stanisława Czerczesowa to był bez najmniejszych wątpliwości fantastyczny rezultat, jednak po tym turnieju ich forma nie prezentowała się za dobrze. I między innymi z tego powodu możemy liczyć na to, że będziemy w stanie ugrać awans do meczu finałowego turnieju barażowego o miejsce na światowym czempionacie w Katarze.

Na selekcjonera polskiego zespołu Sousę na kilka dni przed rozlosowaniem rywali barażowych runęła olbrzymia fala krytyki za jedenastkę, którą zdecydował się puścić w pojedynku z węgierską narodową drużyną. Sporo dziennikarzy przed najważniejszymi spotkaniami rozmyślało nawet o tym, żeby powołać kompletnie nowego selekcjonera. W ostatecznym rozrachunku stołek portugalski trener zatrzymał i należy przyznać, iż miał w trakcie losowania naprawdę dużo szczęścia. Zdołaliśmy uniknąć chociażby niezwykle ciężkiej batalii z włoską reprezentacją, czyli urzędującymi obecnie mistrzami Starego Kontynentu. W ostatnim pojedynku grać będziemy na Stadionie Narodowym w Warszawie z triumfatorem spotkania pomiędzy szwedzką narodową reprezentacją, a drużyną narodową Czech jeżeli uda się nam ograć narodową reprezentację Rosji. Starcie ze szwedzkimi zawodnikami byłoby perfekcyjną możliwością na rewanż za porażkę wynikiem 2:3 podczas mistrzostw Starego Kontynentu i to nie podlega wątpliwości. Trzeba pamiętać o tym, że starcie z reprezentacją Rosji nie będzie dla zawodników z Polski łatwe. Narodowa kadra Polska musi wdrapać się na najwyższy poziom swoich umiejętności futbolowych jeśli myślimy o zakwalifikowaniu się na światowe mistrzostwa.

Zostaw komentarz