Technology

Wywiad z Meghan Markle oraz księciem Harrym

18.03.2021, 10:13 0 komentarzy
Wywiad z Meghan Markle oraz księciem Harrym

W ostatnich dniach, czyli 7 marca o 20 miał miejsce wywiad słynnej prezenterki telewizyjnej Oprah Winfrey z księciem Harrym a także jego żoną Meghan Markle. O dyskusji tej stało się nieprawdopodobnie głośno i dalej jest to jeden z głównych tematów w otoczeniu rozmaitych mediów. Po wypisaniu się pary z pełnienia obowiązków w ramach brytyjskiej rodziny królewskiej a także przeprowadzce do Stanów Zjednoczonych był to 1 wzajemny wywiad księżnej Meghan i księcia Harry'ego. Podczas rozmowy z Winfrey para wtajemniczyła nas w kwestii swych decyzji i przedstawiła osobistą wersję wydarzeń z uczestnictwa na królewskim dworze. W czasie rozmowy ujawniły się oskarżenia obojętności, rasizmu i utrwalania kłamstw pod adresem Pałacu Buckingham.

Dodatkowo, według upowszechnionego parę dni temu sondażu ośrodka YouGov Brytyjczycy w całym starciu w królewskiej rodzinie stoją właściwie po stronie królowej Elżbiety II oraz reszty członków rodziny niż Meghan i Harry'ego. Mimo tego nie da się ukryć, iż poparcie jest niezrównanie odmienne, w zależności od sympatii politycznych i wieku. Media brytyjskie podkreślają, iż w przypadku gdy Harry i Meghan pragnęliby w niedalekiej przyszłości wrócić do królewskiej rodziny, to tym właśnie wywiadem skreślili nieodwołanie swoją możliwość. Ponadto z wyjątkiem wspomnianych wcześniej kwestii para poruszyła także wątek myśli samobójczych Meghan a także tego, iż książe nie zauważył wcześniej tego, że jest on "uwięziony", jak sam określił.

Przedstawiciele kanału w serwisie społecznościowym jakim jest YouTube, którzy zajmują się generowaniem różnorodnych informacji Josh Pieters i Archie Manners, zachęcili czwórkę ekspertów interpretujących w publikatorach kwestie królewskiej rodziny na analizę wywiadu dwa dni przed jego emisją. Eksperci, w tym dawny sekretarz prasowy brytyjskiej królowej, omówili cały wywiad, zarzucając przy tym Winfrey subiektywizm natomiast Meghan Markle używanie bezkompromisowego a także ostrego języka. Wywiad Winfrey z księciem Harrym i Meghan został ukazany w w TVN24 wieczorem. Co ciekawego wywiad ten podglądało średnio w przybliżeniu 1mln widzów. Stacja telewizyjna okazała się wtedy drugim z kolejności liderem rynku, wyprzedzając tym samym Polsat i TVN.

Jednakowoż mówi się, że wywiad ten jedynie potwierdził legendę dotyczącą Oprah jako dziennikarki, która może wyciągnąć z rozmówcy wszystko, wnikając w szczegóły. Zważywszy na szokujące rewelacje książęcej pary media piszą o "telewizyjnej rozmowie dekady", chociaż Oprah robiła to już wielokrotnie. Bez żadnych wątpliwości należy stwierdzić, iż fakt ten będzie w ciągu zbliżających się tygodni z pewnością cały czas komentowany.

Zostaw komentarz